Dysk NAS dla multimedialnego domu


LaCie rozszerza swoja ofertę o nowe urządzenie NAS. Po podłączeniu do komputera lub sieci LAN, Network Space MAX umożliwia kilku użytkownikom korzystanie z przechowywanych na dysku danych.

Według Steve'a Jobsa Flash jest zbyt wolny, aby mógł być użyteczny dla iPhone'a, czego kompletnie nie rozumieją przedstawiciele Adobe, naśmiewając się z Apple'a - w komicznym filmiku. Era, Inteligo i MasterCard rozpoczynają dziś konsumenckie testy płatności mobilnych z użyciem telefonów komórkowych. W trwającym cztery miesiące programie pilotażowym weźmie udział 100 osób będących jednocześnie klientami Inteligo i Ery. W trakcie targów CeBIT 2010 można po raz pierwszy podziwiać nową, dwuprocesorową kartę graficzną ASUS Radeon HD 5970 serii Republic of Gamers, o nazwie Ares. Nowość to niereferencyjna konstrukcja Radeona HD 5970, z fabrycznie podniesionymi częstotliwościami.Być może nazwanie nowego desktopa firmy Maingear "osobistym superkomputerem" jest delikatną przesadą, ale mimo wszystko jest to mocna maszyna, stworzona dla wymagających graczy. Ogólna charakterystyka prawnych stosunków kontraktowych tworzonych w oparciu o zasadę swobody zawierania umów, Praktyczne uwagi w zakresie poprawnego konstruowania umów ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Używasz telefonu prepaidowego w jednej z sieci Polkomtela? Będziesz miał problem z doładowaniem konta.

"Przyszłość Internetu to HTML5" – tak zaczął swój wpis na blogu Dean Hachamovitch, który kieruje rozwojem przeglądarki Windows Internet Explorer.

Samsung rozszerza swoją ofertę dysków twardych dla notebooków o nowe modele z serii Spinpoint MP4. Dyski o pojemności maksymalnie 640 GB pracuje z prędkością 7200 rpm. Elliiot Schrage odniósł się do wątpliwości użytkowników w zakresie ochrony prywatności na Facebooku. Wicedyrektor portalu zapewnia o wysiłkach działu technicznego.

Samsung rzuca wyzwanie polskim twórcom aplikacji mobilnych. Pula bada Cup wyniesie 450 tysięcy złotych. W sieci Play być może poznasz tajemniczą nieznajomą, nawiążesz nową znajomość lub po prostu będziesz klął na czym świat stoi. Wszystko przez dość nietypową awarię. Kadry-Płace-ZUS z "Płatnikiem" 60 godzin lekcyjnych (po 45 minut) A. moduł : Prawo Pracy (wykłady i ćwiczenia) 30 godzin lekcyjnych (po 45 ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenieZa miesiąc posiadacze konsoli Xbox 360 będą mogli wyposażyć swoją maszynkę do gier w dysk o pojemności aż 250 gigabajtów. Niestety, pamięć na razie będzie dostępna tylko na rynku japońskim. Nowy, chiński superkomputer, który zbudowano w oparciu o 11 tysięcy procesorów Intela i AMD, może wykonywać ponad kwadrylion operacji zmiennoprzecinkowych na sekundę. W trakcie imprezy Intel Solution Summit, która odbędzie się w Dubaju i potrwa od 13 do 16 kwietnia, firma ECS ma zaprezentować swoje najnowsze komputery przenośne, wyposażone w procesory Intela.

Ultracienka plazma HDTV z technologią 600Hz


LG prezentuje serię cienkich telewizorów plazmowych HDTV, które mierzą 25 milimetrów grubości, oferują rozdzielczość Full HD oraz technologię odświeżania obrazu 600Hz.

Polska premiera oprogramowania Norton 360 w wersji 4.0


Pakiet Norton 360 w wersji 4.0 to najnowsze technologie zabezpieczeń Symanteka i zdalny dostęp do kopii zapasowych danych.

Kieszonkowy projektor multimedialny z 4 GB pamięci


NOBO DLPM2 to miniaturowy projektor, przeznaczony do zastosowań biznesowych. Urządzenie oferuje rozdzielczość WVGA, 4 GB wbudowanej pamięci oraz maksymalnie godzinę pracy na baterii.

Mozilla udostępniła wersję Thunderbird 3.1


Mozilla udostępniła pierwszą wersję Alfa popularnego klienta poczty elektronicznej - Thunderbird 3.1 (nazwa kodowa: Lanikai). Nowe wydanie oparto na silniku Gecko 1.9.2, który znalazł się też w przeglądarce Firefox 3.6.

MS-5060 Wdrażanie Windows SharePoint Services 30 (Opole)


Konspekt: 1. Wprowadzenie do platformy Windows SharePoint Services 3.0 2. Planowanie środowiska Windows SharePoint Services 3.0 ...
Lokalizacja: Opole - Rodzaj: kurs / szkolenie

Google I/O 2010: Chrome z obiecujcymi statystykami, Mozilla krci nosem


Google wykorzystao pierwszy dzie swojej konferencji, by pochwali si nieco statystykami. W cigu roku, ilo uytkownikw Chrome’a zwikszya si ponad dwukrotnie.

E3 2010: Valve odwołuje pokaz Portala 2, szykuje "coś ekstra"


Valve poinformowało, że oczekiwany przez bardzo wiele osób pokaz gry Portal 2 na targach E3 jest odwołany. Ale w zamian za to czeka nas „duża niespodzianka”.

Tuner dla niewielkich obudów


Compro Technology wprowadził do sprzedaży zaawansowany tuner TV z łączem PCI TV VideoMate X200. Jest on niskoprofilową kartą, łatwą do umieszczenia w każdej obudowie.

Google I/O 2010: Internet wypiera inne media


Podczas konferencji I/O, Vic Gundotra z Google’a zaprezentował dość ciekawą analizę rynkową. Wynika z niej, że Internet wypiera, i to dość agresywnie, inne środki masowego przekazu.

LG szykuje netbooka X140 z Atomem N470


Z Amerykańskiej, Federalnej Komisji Komunikacji wyciekły zdjęcia oraz specyfikacja przygotowywanego przez firmę LG netbooka LX140. Nowość oparta jest na platformie procesorowej Intel Pine Trail i do sklepów powinna trafić już niebawem.

Gateway oferuje nowe pecety all-in-one z dotykowym ekranem


Gateway rozszerza swoja ofertę o dwa nowe komputery PC all-in-one – One ZX4300-01e oraz One ZX6900. Urządzenie przyciągają uwagę nie tylko designem, ale również niezłą specyfikacją techniczną.

EXCEL zaawansowany (Warszawa)


1. Adresowanie bezwzględne, względne i mieszane 2. Zaawansowane opcje wydruku arkusza 3. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Finanse dla niefinansistów - Katowice (Katowice)


1. Wybrane zagadnienia Prawa Cywilnego 2. Wybrane zagadnienia Prawa gospodarczego i handlowego 3. Odpowiedzialność karna i karno-skarbowa władz firmy i głównej księgowej ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Konsultant ds Wizerunku - STYLISTA (Warszawa)


I. WIZAŻ I STYLIZACJA 1. Krótka historia mody. 2. Elementy wizerunku wpływające na sukces. 3. Analiza człowieka na podstawie wyglądu. 4. Analiza kolorystyczna. Opis i charakterystyka poszczególnych typów ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kolejny czytnik e-booków na rynku


Na rynku pojawia się coraz więcej czytników e-booków. Swoją cegiełkę postanowiła dołożyć również firma Astak ze swoim urządzeniem Pocket PRO.

iTunesowi nie wiedzie się tak dobrze, jak kiedyś


Boom na muzykę w Sieci najwyraźniej się kończy – po raz pierwszy w wyjątkowo popularnym sklepie iTunes nie tylko nie wzrosła sprzedaż, ale i spadła.

Użytkownicy nawigacji TomTom bez problemu znajdą najlepsze miejsce na nocleg


Firma TomTom podpisała umowę partnerską z Expedia Affiliate Network, aby pomóc swoim klientom znaleźć najlepsze miejsce na postój w czasie podróży przez Europę.

iPad sprzedaje się dwukrotnie lepiej od komputerów Mac


Analitycy podchodzili do iPada z dużą dozą rezerwy – czy to się sprzeda? Statystyki mówią wyraźnie, że się mylili. Konsumenci kochają tablet Apple’a!

Kurs Pilotów Wycieczek w Krakowie (Oświęcim)


Zajęcia praktyczne - wycieczka krajowa 1-dniowa, wycieczka zagraniczna 3-dniowa. Przemysł turystyczny w Polsce i na świecie, obsługa ruchu turystycznego, geografia ...
Lokalizacja: Oświęcim - Rodzaj: kurs / szkolenie

Optymalna podróż z AutoMapą 6


Rozpoczęły się zamknięte beta-testy szóstej wersji jednej z najpopularniejszych map do GPS-ów. Nowa AutoMapa to przede wszystkim unikanie korków oraz wygodniejsza obsługa.