5 mln Polaków w ciągu 2 lat chce remontować mieszkanie


Grupa Neuca prognozuje 37,5 mln zł zysku netto i 6,6 mld zł przychodów w 2010 r.


Według Hideo Kojimy, twórcy między innymi serii Metal Gear Solid, gry na konsole będą wkrótce kuriozalną pozostałością przeszłości, a rynek przejmą gry niezależne od żadnej platformy.

W.Brytania. Oszuści podatkowi trafią na czarną listę


W Wielkiej Brytanii weszło w życie prawo zezwalające urzędowi podatkowemu na publikowanie czarnej listy osób uchylających się od zobowiązań podatkowych - donoszą czwartkowe media.

Air France-KLM stracił zainteresowanie liniami CSA


Największy europejski koncern lotniczy Air France-KLM poinformował w środę, że nie jest już zainteresowany nabyciem czeskich linii lotniczych CSA.

Jako producent kalendarzy posiadamy główną siedzibę w Katowicach. Ale nie tylko Katowice są miejscem naszej działalności. Jesteśmy tak dużym producentem kalendarzy reklamowych, że nasze kalendarze reklamowe docierają do wszystkich krajów europejskich. Nasz

producent kalendarzy

funkcjonuje już kilkanaście lat, a dzięki tak dużemu doświadczeniu producent kalendarzy zdobył uznanie i zaufanie klientów nie tylko na rynku kalendarzy reklamowych w Polsce.

Europę niepokoi gazowa wojna Rosji z Białorusią, nasz rząd stoicko spokojny


Rosja przykręca Białorusi kurek z gazem, a Mińsk grozi wstrzymaniem tranzytu do UE, dopóki Gazprom nie spłaci długów. Nasi europarlamentarzyści chcą przyspieszenia prac nad rozporządzeniem o bezpieczeństwie gazowym.

Eurostat: Bezrobocie w Polsce wyniosło 8,4% w październiku, w całej UE - 9,3%


Kalifornia jako pierwszy stan USA wypowiada walkę pożerającym za dużo prądu telewizorom.

Silvano Fashion Group miało 5,10 mln EEK zysku netto w IV kw. 2009 r., wobec straty przed rokiem


Podobnie jak w latach ubiegłych, w 2009 roku Warszawa była liderem płacowym wśród polskich miast. Mediana wynagrodzeń w stolicy wyniosła 5200 PLN i była o 44 proc. wyższa niż w Krakowie (3600 PLN) i aż o 86 proc. większa niż w Lublinie (2800 PLN).

NWZ Mediatela zdecyduje o emisji akcji serii J w związku z połączeniem z CenterNetem


Liczba turystów korzystających w Polsce z noclegów w styczniu 2010 r. spadła do 191 tys. 289 osób z 200 tys. 115 w grudniu 2009 roku - podał GUS.

Energetyka musi zainwestować w sprzedaż i marketing


Rosnąca świadomość odbiorców energii elektrycznej sprawia, że sprzedawcy energii zaczynają poświęcać coraz więcej uwagi marketingowi i sprzedaży – czytamy w „Rzeczpospolitej”.

Jankowiak: Należy spodziewać się spadku wartości złotego


Spodziewam się, że po informacjach dotyczących znacznego wzrostu deficytu budżetowego i długu publicznego, rynki zareagują znacznym spadkiem wartości złotego. O tym, że do końca roku za euro będziemy płacili mniej niż 4 zł można zapomnieć - powiedział w sobotę PAP główny ekonomista Polskiej Rady Biznesu Janusz Jankowiak.

Wydziały Promocji Handlu i Inwestycji w Ameryce


Dopłaty bezpośrednie otrzymało 98 proc. rolników


\"\" Znaleźć wspólny język tam, gdzie jest to trudne - to właśnie zdaniem Donalda Tuska udało się osiągnąć w rozmowach z premierem Rosji podczas uroczystości w Katyniu. Szef naszego rządu na wspólnej z Putinem konferencji po spotkaniu z przewodniczącymi Polsko-Rosyjskiej Grupy ds. Trudnych podkreślał też, że 7 kwietnia 2009 roku jest \"dniem przełomu\" w sprawie zbrodni katyńskiej.

W Holandii powstanie ogromny magazyn na gaz z Gazociągu Północnego


Koncern Taqa z emiratu Abu Zabi nad Zatoką Perską i Gazprom Eksport podpisały umowę w sprawie budowy magazynu gazu w holenderskim mieście Bergmeer koło Amsterdamu. Pomieści on 4,6 mld m3surowca i będzie największym magazynem gazu w Europie - napisała Gazeta Wyborcza.

Orco planuje wznowienie prac nad kluczowymi projektami, w tym Złotej 44


Grzegorz Napieralski znalazł sposób, jak ustrzec się krytyki za medialną koalicję z PiS - ustalił \\\\\\\"Dziennik Gazeta Prawna\\\\\\\". Przewodniczący SLD zaproponuje dzisiaj Platformie Obywatelskiej współpracę w parlamencie.

MF: z "kredytu podatkowego" skorzystało dotąd 14 podatników


W ciągu ośmiu lat obowiązywania przepisów o tzw. kredycie podatkowym ze zwolnienia tego odważyło się skorzystać zaledwie 14 podatników - wynika z informacji Ministerstwa Finansów przekazanych PAP. Zdaniem ekspertów, warunki ulgi są nie do przyjęcia dla firm.

ZCH Police- PGNiG. Porozumienia na razie brak


Nadal nie ma porozumienia pomiędzy Zakładami Chemicznymi Police, a Polskim Górnictwem Naftowym i gazownictwem odnośnie spłaty zaległych zobowiązań za gaz – pisze "Puls Biznesu" i zwraca uwagę, że gazowa spółka ma podobne problemy z innym odbiorcą z branży chemicznej.

Nawigacja samochodowa Mio Moov S760


Po wprowadzeniu na polski rynek przez Mio Technology urządzeń Moov S505, S555 oraz S568, producenci zdecydował się przedstawić Moov S760. Moov S760 wyposażony został w 7 calowy dotykowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, który pozwala korzystać z funkcji odtwarzania plików video (MPEG4, WMV, DivX, Xvid) a także słuchać muzyki i przeglądać zdjęcia.

AIB szuka inwestora dla BZ WBK oraz swojej działalności w USA i Wielkiej Brytanii


Wydział Nauk Medycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego drugi rok z rzędu organizuje wykłady otwarte, których mogą posłuchać chętni z całego ...

Węgry: Fidesz chce zredukować podatki i zmniejszyć deficyt


- Najlepszym sposobem na ożywienie węgierskiej gospodarki jest obniżenie podatków. Byłem za tym od dawna i zrobię wszystko, aby do tego doprowadzić - powiedział w poniedziałek Viktor Orbán, lider partii Fidesz, która w niedzielę zdecydowanie wygrała pierwszą turę wyborów parlamentarnych, i prawdopodobnie przyszły premier.

Marvipol miał 39,04 mln zł zysku netto w 2009 r., wzrost o 465,1% r/r


Grupa Lotos podwyższa od środy cenę oleju napędowego o 22 zł, cena oleju opałowego wzrasta o 26 zł na tysiąc litrów. Jak poinformowało biuro prasowe spółki, cena benzyny nie zmienia się.

znalezionych: 23341, strona 1 z 1168
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>